آپدیت کنترلر Steel Series Nimbus

اگر شما برای جدیدترین مدل اپل تی وی خود ، دسته کنترلر نیم باس سری استیل خریداری کرده اید ، برای اولین بار که به اپل تی وی خود Pair می کنید در صورت موجود بودن آپدیت جدید برای firmware دسته کنترلر، نیاز به انجام مراحل آپدیت نرم افزاری دارید .

برای آپدیت دسته کنترلر شما نیاز به یک دستگاه iOS دارید که بایستی اپلیکیشن SteelSeries Nimbus Companion App بر روی آن نصب باشد . زمانی که این اپلیکیشن نصب شد ، کنترلر را با دستگاه iOS جفت کنید ، برای این کار دسته کنترلر را روشن کنید سپس دکمه Bluetooth را نگه دارید تا زمانی هر چهار چراغ چشمک زن بر روی کنترلر پدیدار شوند ، از دستگاه iOS خود به اپلیکیشن Settings بروید ، سپس از دستگاه های موجود در منوی Bluetooth گزینه Nimbus را انتخاب کنید .

پس از اتصال بلوتوثی ، به اپلیکیشن Nimbus در دستگاه iOS خود بروید .

nimbus update

زمانی که آپدیت موجود باشد ، نرم افزار نیم باس شما را به نصب آپدیت هدایت می کند ، زمان انجام آپدیت چند ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید ، فقط توجه داشته باشید که در هنگام آپدیت کنترلر روشن و به دستگاه iOS متصل باشد تا با پیغام تمام شدن آپدیت روبرو شوید .

پس از آپدیت لازم است که مجدد مراحل Pair شدن در اپل تی وی طی شود .

کنترلر Nimbus همچنین بسیاری از اپلیکیشن های موجود در iOS را پشتیبانی می کند و شما می توانید در دستگاه iOS خود از آن بهره بگیرید .

منبع : CNET

به سیبیا پیوندید و جدیدترین اخبار اپلی را در ایمیل تان دریافت نمایید

ایمیل خود را وارد کنید

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *