ساده ترین راه انتقال از اندروید به iOS

مهاجرت از یک گوشی هوشمند به گوشی هوشمند دیگر با پلتفرم متفاوت بسیار سخت و زمان گیر می باشد ، اما همکنون با سیبیا همراه باشید تا ساده ترین راه ممکن را برای انتقال اطلاعات از دستگاه قدیمی اندروید به iOS بیاموزید .

اپلیکیشن اپل Move To iOS که در گوگل پلی استور قابل دانلود می باشد ، این کار را برای ما ساده می کند . این اپلیکیشن می تواند عکس ها ، تقویم ، دفترچه شماره ها ، پیام های متنی و ویدیو ها را به آیفون یا آیپد جدید شما انتقال دهد .

این اپلیکیشن گوشی ها و تبلت های اندرویدی ورژن ۴ به بعد و دستگاه های iOS ورژن ۹ یا بالاتر را ساپورت می کند .

مراحل انجام کار

بر روی آیفون یا آیپد خود ، مراحل نصب را تا جایی پیش ببرید تا با صفحه زیر روبرو شوید :

screen-shot-2015-12-26-at-10-45-22-am

وقتی که گزینه Move data from Android را انتخاب می کنید ، یک کد ۱۰ رقمی به شما می دهد .

نکته : توجه داشته باشید در صورتی که آمادگی لازم را برای انجام این کار داشته باشید ، بایستی دستگاه iOS خود را پاک کنید ، برای این کار به اپلیکیشن Settings سپس General و پس از آن Reset را انتخاب و Erase all content and settings را برگزینید .

دستگاه اندروید خود را به WiFi متصل کنید ، از گوگل پلی استور اپلیکیشن Move To iOS را نصب کنید . اپلیکیشن را اجرا کنید ، بر روی Continue کلیک کنید ، موافقت خود را با قوانین این اپلیکیشن اعلام کنید ، سپس Next ، اکنون کد ۱۰ رقمی که دستگاه iOS تولید کرد را در اینجا وارد کنید .

screenshot2015-12-04-13-52-23

همانند تصویر بالا ، شما حق انتخاب دارید که تصمیم بگیرید کدام مورد از اطلاعات دستگاه گوشی قدیمی اندرویدی را به دستگاه جدید iOS انتقال دهید که شامل گوگل اکانت ، بوکمارک ها ، پیام ها ، شماره تماس ها و عکس و ویدیو ها می باشد . مواردی را که می خواهید انتخاب کرده و Next را بزنید .

دستگاه اندروید  ارسال اطلاعات از اندروید به iOS را آغاز می کند و بسته به حجم اطلاعات زمان ارسال متغیر خواهد بود .

اپلیکیشن ها گوگل برای iOS

به عنوان یک کاربر اندروید ، شاید دلتان بخواهد اپلیکیشن های اندرویدی که توسط گوگل ارائه می شد را بر روی iOS خود داشته باشید ، در این جا لیستی از اپلیکیشن های گوگل برای iOS را می توانید ببینید و در صورت نیاز نصب کنید ، اپلیکیشن هایی چون Google Chrome, Gmail, Google Drive, Google Keep, Google Search, Google Calendar, Google Maps, Google Photos, YouTube, Google Play Music, Google Play Books, Google Play Movies

منبع : CNET

به سیبیا پیوندید و جدیدترین اخبار اپلی را در ایمیل تان دریافت نمایید

ایمیل خود را وارد کنید

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *