اپل موزیک برای همه ، حتی اندرویدی ها

غول الکترونیکی کوپرتینوی کالیفرنیا ، اپل ، نسخه آزمایشی سرویس موزیک خود را برای اندروید گوگل عرضه کرد ، برای سیستم عاملی که قدرت بسیاری از دستگاه های جهان است . این برنامه به شما اجرای اپل موزیکرا در اندروید فراهم می آورد .

“از همان ابتدا هدف ما این بود که همگان بتوانند از سرویس موسیقی اپل استفاده کنند” ، این گفته Eddy Cue معاون ارشد نرم افزارهای اینترنتی و سرویس های اپل است که در مصاحبه با Mashable عنوان کرده بود .

apple-music-63015-02

اپل موزیک سرویس استریم موسیقی به صورت آنلاین است که به شما اجازه میدهد به جای خرید آهنگ های مختلف، ماهانه حق عضویت بپردازید و به تمام موزیک های جدید باکیفیت بالا دسترسی داشته باشید.این دومین اپلیکیشنی است که اپل برای کابران اندروید ارائه کرده است ، اساس شکل گیری سرویس موسیقی اپل بر پابه خرید ۳ بیلیون دلاری شرکت Beats Electronics استوار است که بعدها پلن عضویت این سرویس ارائه شد به طوری که بخش جدانشدنی از شرکت اپل شده است .

به گفته تیم کوک از زمان معرفی سرویس موسیقی اپل ، ۶٫۵ میلیون کابر پولی از این سرویس استفاده می کنند و حدود ۸٫۵ میلیون نفر دیگر در دوره رایگان استفاده از این اپلیکیشن هستند ، که با فراهم آمدن استفاده از این سرویس برای کاربران اندروید ، به تعداد آن ها اضافه خواهد شد .

“ما می دانیم که متخصصان خوبی برای کاربران اندروید نیستیم” ، این گفته Cue است در در معرفی این اپلیکیشن .

کاربران اندروید همانند کاربران اپل مجاز به استفاده رایگان ۳ ماهه از این سرویس هستند . هزینه استفاده از آن پس از دوره رایگان ، برای یک نفرمعادل ۹٫۹۹ دلار و برای گروه های حداکثر ۶ نفره ۱۴٫۹۹ دلار می باشد ، که با پرداخت حق عضویت به بیش از ۳۰ میلیون آهنگ دسترسی خواهید داشت .

منبع : CNET

به سیبیا پیوندید و جدیدترین اخبار اپلی را در ایمیل تان دریافت نمایید

ایمیل خود را وارد کنید

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *