آموزش فیلمبرداری ۴K

برای فیلمبرداری با کیفیت ۴K در آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس با آموزش سیبیا همراه باشید .

آیفون های جدید ۶اس و ۶اس پلاس هر دو قادر به ضبط ویدیوهای با کیفیت ۴K هستند اما برای دسترسی به این ویژگی اجرای اپلیکیشن دوربین به تنهایی لازم نیست .

به صورت پیش فرض ، اپلیکیشن دوربین در دستگاه های جدید آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس برای ضبط ویدیوی ۱۰۸۰P و ۶۰ فریم بر ثانیه تنظیم شده اند . شما بایستی یک تلویزیون با ویژگی پخش و اجرای ویدیوهای ۴K داشته باشید که بتواند فیلم های ضبط شده با آیفون را به نمایش بگذارند . برای فعالسازی ۴K در آیفون همراه سیبیا باشید .

iphone-6s-4k-2

  • به اپلیکیشن settings بروید
  • Photos & Camera را لمس کنید
  • در قسمت Camera ، گزینه Record Video را برگزینید
  • ۴K at 30 fps را انتخاب کنید

شما هنگامی که گزینه های مختلف فیلمبرداری را مشاهده می کنید دقیقا متوجه می شوید که چرا فیلمبرداری ۴K به صورت پیش فرض غیرفعال است .

تنظیم پیش فرض فیلمبرداری یعنی ۱۰۸۰p برای هر دقیقه فیلمبرداری ۲۰۰ مگابایت فضا لازم دارد ، و فیلمبرداری ۴K برای هر دقیقه نزدیک به دو برابر یعنی ۳۷۵ مگابایت فضای ذخیره سازی می خواهد و با توجه به کمترین حافظه داخلی آیفون که ۱۶ گیگابایت می باشد ، دلیل اینکه فیلمبرداری ۴K به صورت دیفالت غیرفعال است مشخص می شود .

iphone-6s-4k-1

شما می توانید با اجرای اپلیکیشن دوربین ، انتخاب حالت های ضبط و سپس کلیک بر روی آیکون شاتر نوع ضبط را مشخص کنید ، یک کادر سفید رنگ هم نوع کیفیت ضبط شما را نشان می دهد که متاسفانه امکان تغییر کیفیت در اینجا وجود ندارد و بایستی برای تغییر تنظیمات طبق آموزشی که عنوان شد عمل کنید .

منبع : CNET

به سیبیا پیوندید و جدیدترین اخبار اپلی را در ایمیل تان دریافت نمایید

ایمیل خود را وارد کنید

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *